• Ново
HAOHON 6 Pack 1 Инчи (25 mm) Barbell Клип Стеги-Гира Пролет Јаки за Стандард Тежина Бар,Работат Надвор,Сила за Обука
zoom_in

HAOHON 6 Pack 1 Инчи (25 mm) Barbell Клип Стеги-Гира Пролет Јаки за Стандард Тежина Бар,Работат Надвор,Сила за Обука

DEN 226.80

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Здрав и лесен за користење, да се спречи вашата barbell клип стеги на гира од лизгање.Пластични материјали се справи, environmently пријателски и безбедно да се користи.Добар подарок за вашите пријатели и семејство,да им се вежба редовно, за да се подобри физичката кондиција.Пролет јаки се лесен и брз начин да ја преместите вашата тежина плочи околу, исто така, ги задржи на плочи безбедно.Пакетот вклучува : Постојат 6 пакет на barbell клип прстиња во пакетот,за 1in(25мм)барови само.Со овие barbell клип стеги, можете често да вежба, без разлика во затворени простории или на отворено за зголемување на телесната сила.HAOHON Добар материјал : има префинет изработка,дршката е многу мека и мазна, тоа ќе биде поудобно кога се држи се справи со вашата рака.Едноставна операција : Секој barbell пролет јаки со мазна, пластична рачка,тоа е едноставен и лесен за употреба.И лесно да се лизга на и надвор од губење на лентата со едноставна стискаш,напор.Соодветни ситуации : Овие пролет гира јаки се погодни за секој кој користи фитнес опрема за изградба на мускулите, како што се клупата на копчињата, надземни на копчињата,дали вие сте професионален спортист или почетник може да го користат.Работи одлично : Овие barbell circlips се повеќе еластични од оние на другите салата, што го прави полесно за брзо примена на barbell и отстранување,и тие не се лесен слајд исклучите кога ќе навалена на гира.Боја : црна + silver Material : метал + ABSSize : 25mm Package Содржина : 6 * barbell клип clamps Only над пакет содржина, други производи кои не се опфатени.Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.

Избор на купувачот..