• Ново
Вода Фитнес Гира Сет, Сет од 2 Вода, Аеробик Вежба Пена Гира Базен Отпор Вода Аква Фитнес Barbells Рака Бар Вежби Опрема за Губење на Тежината
zoom_in

Вода Фитнес Гира Сет, Сет од 2 Вода, Аеробик Вежба Пена Гира Базен Отпор Вода Аква Фитнес Barbells Рака Бар Вежби Опрема за Губење

DEN 1439.04

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Материјал : Ева пена.Димензии : Должина : 270mm / 10.63", Пена Дијаметар : 150mm / 5.9".Тежина : 9.7 оз.Се препорачува за возраст од 13 и нагоре.Лесни, но ќе присутен голем отпор за вашето вежбање во вода.Го одлага ќе вертикално во вода за да создадат единствена вежба искуство.Вода-базирана обука се согоруваат калории—со поголема отпорност на вода, на повисоко калории толпата ќе искуство.Работат на вашиот горниот дел од телото, како и вашиот долниот дел на грбот и ABS за вкупно фитнес тренингот.Опис : Материјал : ЕВА Пена Вкупна Должина : 270mm / 10.63" Пена Дијаметар : 150mm / 5.9" Среден квалитет ЕВА тегови нема да апсорбираат вода или чип и супер брзо се суши.Силата на вашиот горниот дел од телото, како и вашиот долниот дел на грбот за вкупно фитнес тренингот Погоден за базен, спа, фитнес вежби,итн Забелешка : Од големината погоре се мери од страна на страна, големината на вистинскиот објект што сте го добиле може да биде малку поинаков од големината погоре.Во меѓувреме, ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти, следи е brightness / contrast settings и слично, може да има и некои мали разлики во тон на боја на слики и вистинскиот објект.Пакетот вклучува : 1 Пар Вода Тегови.

Избор на купувачот..