• Ново
Пинк Ретро Groovy Гроздобер 60-тите години 70-тите години на 80-тите Карирани Ранец
zoom_in

Пинк Ретро Groovy Гроздобер 60-тите години 70-тите години на 80-тите Карирани Ранец

DEN 1199.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Ранец.Оваа средни ранец е само она што ви треба за секојдневна употреба или спортски активности!Џебовите (вклучувајќи го и оној за вашиот лаптоп) даваат многу простор за сите ваши потреби, додека водоотпорен материјал ќе го заштити од временските услови.Изработени од 100% полиестер Димензии : H 16⅞" (42cm), W 12¼" (31cm), D 3⅞" (10cm) Максималниот лимит на тежина : 44lbs (20 кг) водоотпорен материјал Големи внатре во џеб со посебен оддел за 15" лаптоп, преден џеб, со патент, и скриени џеб со патент на задната страна од кесата Врвот патент има 2 лизгачи со патент pullers Свилен обвивка, piped внатре hems, и мека мрежа назад Поместена ергономски торба ремени од полиестер со пластични рака регулатори Празно производ компоненти извори од Кина.

Избор на купувачот..