• Ново
MANTO Unisex_Adult Multifunktionsrucksack ЕДЕН XL Ранец, Црна
zoom_in

MANTO Unisex_Adult Multifunktionsrucksack ЕДЕН XL Ранец, Црна

DEN 3031.20

Износ
check Во форма достапна за нарачката

100 % Полиестер.Набори надвор во спортска торба.Дополнителни вентилирани комора за влажно работи.Многу пространа пред оддел со лаптоп џеб.Рефлексивни отпечатоци, за зголемување на видливоста.Страна изолирани џеб.Производителот гаранција може да не се применува.

Избор на купувачот..