• Ново
Daypack Секојдневен Црно Бели Шари Рамо Ранец за Патување Шопинг Пешачење
zoom_in

Daypack Секојдневен Црно Бели Шари Рамо Ранец за Патување Шопинг Пешачење

DEN 647.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Голем капацитет-надворешни димензии : 31x14.5x37cm/12x5.7x14.6in.Материјал : полиестер + кожа, водоотпорен, анти-навремено, лесен за чистење, брзо сушење, издржливи.Една од главните капацитет на кеса, 2 странични џебови, 1 пред патент џеб, 4 мали прегради за складирање и 1 патент џеб внатре, мулти-џеб дизајн, умерена капацитет.Со двојно патент дизајн, тоа е полесно да изберете и место предмети.Уникатен печат : ранец е целосно печатени, со користење на специјални печатење и боење технологија, целокупниот изглед е стилски, како и за печатење не е лесно да исчезнат.Овој голем капацитет ранец може да се користи како лаптоп ранец, секојдневно секојдневен ранец, училиште торба, туристички ранец, тоа може да ги исполни вашите различни потреби.Овој ранец е среден по големина, погодна за возрасни и деца, и има елегантен стил кој може да се користи од страна на момчиња и девојчиња.Големина : 31x14.5x37cm/12x5.7x14.6in.Тежина : 0.42 кг.Водоотпорен материјал : ранец е изработен од полиестер и кожа, која е водоотпорен, навремено-отпорни, нечистотија-отпорни, лесен за чистење, брзо сушење, силни и издржливи.Структура : ранец има главната капацитет џеб, 2 странични џебови, 1 пред патент џеб, 4 мали прегради за складирање и 1 патент џеб внатре, мулти-џеб дизајн, умерена капацитет.Двојно патент дизајн го прави полесно да ги собереш и место предмети.Уникатен печатење дизајн : ранец е целосно печатени, со користење на специјални печатење и боење технологија, целокупниот изглед е стилски, како и за печатење не е лесно да исчезнат.Мултифункционален ранец : Овој голем капацитет ранец може да се користи како торба за лаптоп, секојдневно секојдневен ранец, училиште торба, туристички ранец, тоа може да ги исполни вашите различни потреби.Унисекс : Овој ранец е среден по големина, погодна за возрасни и деца, и има елегантен стил кој може да се користи од страна на момчиња и девојчиња.Answer : ___________________________ Note : Xingruyun се фокусира на производство и продажба на ранци, чанти, спортски торби, монета purses, итн.Ние само сакаме да им обезбеди на корисниците со најдобрите производи и услуги.Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме слободно да ни испратите Mail, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.

Избор на купувачот..