• Ново
Westend Crossbody Најлон Прашка Торба Ранец со Прилагодливи Рака
zoom_in

Westend Crossbody Најлон Прашка Торба Ранец со Прилагодливи Рака

DEN 383.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. [СТИЛСКИ] На прилагодливи рака може да се прилагоди на повеќето големини за удобно носење на мала торба на вашиот предниот или задниот дел.Совршен за мажите и жените. [БРОЈ] Нашата Најлон прашка кеси доаѓаат во различни бои.На прилагодливи рака може да се прилагоди на повеќето големини за удобно носење на мала торба на вашиот предниот или задниот дел.Таму е стил на прашка торба за секого. [РАЗНОВРСНА] Оваа мала торба може да се носи на страна, градите или грбот.Тоа може да се вклопи во објекти како што се, на мали таблети / очила за сонце / шише за вода / клучеви / паричникот / видиме / слушалки ние сакал да се слушне од вас.Ние обично одговориме во рок од 24/48 часа.Нашите Најлон Crossbody Прашка Торба е разноврсна и мулти-функционална.Тоа е совршен за да оди во канцеларија, продавница, пешачење, училиште или дури и за патување.Да се биде во можност да патуваат со оваа мала но сепак пространа прашка торба ви држи во движење без тешки тежина на голем ранец.Тоа може да се одржи, паричник, копчиња, пасош, пијат шише, таблет, мобилен телефон, обични слушалки, преносни полнење банка и други помали додатоци.Тоа може да биде мала, но таа пакети удар!Совршен пешачење кеси за жените и мажите!.

Избор на купувачот..