• Ново
Романтични Еднорог Кожа Rucksack Ранец Повик За Патување Satchel Торба Daypack За Мажи Жени
zoom_in

Романтични Еднорог Кожа Rucksack Ранец Повик За Патување Satchel Торба Daypack За Мажи Жени

DEN 1343.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Материјал : Оваа кожа ранец е направен од висок квалитет на СТП кожа,и крои е добро.Тоа е мека,трајни и анти-кражба.Големина : Случајни кожна торба е 10.5 L x 5 W x 12.5 H инчен; Тежина е 1.43 фунти.Мулти-џебови : Симпатична жените кожа ранец 1 главниот главниот џеб, 1 патент тајна оддел и 2 печ џебови, 1 задните анти-кражба патент џеб.Мулти-џебовите на торба за лаптоп може да се вклопат на вашите продукти, како што се мобилен телефон, чадор, шише за вода, куќа клучевите, и други ситни предмети.Можете да прилагодливи рамо ремени да се направи себе си удобна, лесна за носење, со висока густина и висока издржливост.Примена : Овој ден пак може да се задоволат потребите на секојдневниот живот и патување и може да се користи како bookbag или дневни ранец, тоа е совршен за активности на отворено, патување, запознавање, шопинг, викенд getaways, канцеларија, пешачење, качување кампување.Подарок : стилски и елегантен ранец е прекрасно како подарок за вашата сопруга, мајка, девојки и семејство за Денот на Вљубените.Материјал : Оваа кожа ранец е направен од висок квалитет на СТП кожа,и крои е добро.Тоа е мека,трајни и анти-кражба.Големина : Случајни кожна торба е 10.5 L x 5 W x 12.5 H инчен; Тежина е 1.43 фунти.Мулти-џебови : Симпатична жените кожа ранец 1 главниот главниот џеб, 1 патент тајна оддел и 2 печ џебови, 1 задните анти-кражба патент џеб.Мулти-џебовите на торба за лаптоп може да се вклопат на вашите продукти, како што се мобилен телефон, чадор, шише за вода, куќа клучевите, и други ситни предмети.Можете да прилагодливи рамо ремени да се направи себе си удобна, лесна за носење, со висока густина и висока издржливост.Примена : Овој ден пак може да се задоволат потребите на секојдневниот живот и патување и може да се користи како bookbag или дневни ранец, тоа е совршен за активности на отворено, патување, запознавање, шопинг, викенд getaways, канцеларија, пешачење, качување кампување.Подарок : стилски и елегантен ранец е прекрасно како подарок за вашата сопруга, мајка, девојки и семејство за Денот на Вљубените.

Избор на купувачот..