• Ново
Прашка Торба за Мажи Жени, Пешачење Одење Патување Крстот Тело Ранец, Повик Отворен Градите Торба Златна Црна Креативни Грозје
zoom_in

Прашка Торба за Мажи Жени, Пешачење Одење Патување Крстот Тело Ранец, Повик Отворен Градите Торба Златна Црна Креативни Грозје

DEN 479.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Димензии : 14.4x6.3x3.3 во/36.5x16x8.4 см(L x W x H) на Овој гласник торба чанта не е голем ранец, но тоа е голема големина погодни за кратки патувања или шопинг, мала големина и голем капацитет, се соберат сите на вашите лични предмети.Материјал : Прашка ранец тело е направен од twill ткаенина, кои се силни и отпорни на абење.На задната страна на оваа mens гласник crossbody торба е направен од мулти-слој саќе мрежа еластична пена назад подлога и внатрешната од торбата назад текстура диверзија дизајн е шок апсорпција, дише за да се постигне удобно топлина дисипација ефект.Голем Капацитет : главен џеб, објектите во прашка торба crossbody може да се види на прв поглед.Големиот капацитет на патент ранец ви овозможи да ги сместите сите ваши предмети.ID картички, банкарски картички, копчиња, паричници, мобилни телефони, ткива, очила, кармин, фондација, веѓа моливи и други мали предмети, држете се во ред.Прилагодливи Рамо, Рака : На рамо, рака должината е 45 инчи, може слободно да се прилагоди лабава или тесни за совршено да се вклопи вашето тело или да го промените гласник кеси во торби за на рамо, градите ранци, чанти, прашка торба, crossbody торба, бизнис торба, работи во чантата, итн.Избор на сметководствена методи, лесно да се префрлате по волја, секогаш постојат нови искуства.Лесни Се : унисекс прашка гласник торба е многу мала, само 155g, кој предизвикува малку товар на рамењата.По многу усогласувања и корекции, дизајнер постигнува најдобри сила ефект, и е ергономски дизајниран за лесно намалување на товарот на рамената.Здраво, добредојдовте на yanjinbin продавница!Сигурно се има око за добри нешта!"Оваа прашка торба за мажи жени crossbody ќе биде неопходен избор во вашиот живот!Тоа е многу погодна како еден неврзан daypack, торба, гласник торба, градите, кеса за шопинг, да се патува, пешачење, кампување, трчање, датира, кратко патување, и др.Некои Детали : 1. Гласник торба има тесна крои, е фирма и не падне, и има силна товарот капацитет.2. Патент дизајн, мазна и не е лесно да се џем.3. На патент се наоѓа на задната страна од градите ранец, кој е во контакт со телото и е многу безбедно.4. Гласник торба за мажи жени crossbody чанта со маскирна отпечатоци, покажува личност стил, модерен и неформални, облагородување на вашата облека.Повеќенаменски : Крстот тело торба со едноставни линии, стилски и удобно дизајн, без разлика дали тоа е за секојдневна употреба, како што се работа, училиште, референци, патува, или outdoor спортови, како велосипедизам, трчање и кампување, тоа е многу добар избор.Во исто време, тоа е исто така одличен подарок за девојка или момче, татковци, соучениците, и членови на семејството.Забелешка : Тоа не е машина перат, и квалификуван сопственик на торба треба да се задржи тоа правилно да го продолжи својот животен век.Гаранција : јас сум многу убеден во нашите производи.Ако имате било какви прашања, молам контактирајте ме преку е-маил, и јас ќе ви обезбеди со целосна наплата или да го замени со нов ранец.Ви благодариме за вашето драгоцено време и трпение за да се види, јас ви посакувам се најдобро!Судбината ќе ги задоволи следниот пат.

Избор на купувачот..