• Ново
DDUU Персоналните Име Лесни Патување за Жените Чисто Платно Ранец Backpacking Кампување (Боја : Црна, Големина : Една Големина)
zoom_in

DDUU Персоналните Име Лесни Патување за Жените Чисто Платно Ранец Backpacking Кампување (Боја : Црна, Големина : Една Големина)

DEN 1100.64

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Големина на : 10.53*4.68*15. 6 IN; Материјали : најлон.Обичај: Ако вие само треба да се напише една линија, ние ќе го зголемиме текст и engrave во средината, како воведување на сликата.Овој повик daypack е мора да се има на секое патување и за никого.Одговара за фитнес, патување, качување, планинарење, пешачење, и за жени или мажи.По продажбата на услугата квалитет проблеми се појавуваат во рок од една година замена , доживотна гаранција.Големина на : 10.53*4.68*15.6 ВО—Материјали : најлон Доживотна гаранција да трае .Применливи луѓе мулти - функционална патна складирање погодна за одмор патни, дневни работа или во училиште .Употреба : шопинг торба , патна торба , училиште торба , daypack, одговара за својата сите важни објекти .Погоден за сите видови на движат спорт : пешачење, кампување, велосипедизам, спорт, спортот на отворено кеси, екстремни предизвици , пливање се движат .Разноврсна : концизен стил ви дозволува да користите тоа како туристички ранец , schoolbag, daypack, пелена торба , шопинг торба и др .ШИРОКО АПЛИКАЦИЈА Погодни за работа, забава, бизнис, датира, шопинг, патувања или секојдневно користење .Модерен дизајн, дами daypacks и патување повеќенаменски одговара за шопинг , promenading, пешачење, кампување и излет торба .Доживотна гаранција : ние стоиме зад квалитет и изработка на нашите производи .Применливи сцена мали димензии , погоден за секојдневна чување на мали објекти во училиштата, канцеларии, патување или шминка.Женска секојдневен daypack дами мода торба.

Избор на купувачот..