• Ново
Говорникот Шила, 4 ПАРЧИЊА Говорникот Шила Subwoofer CD Аудио Засилувач HiFi Звучник Плочата Isolator Стојат Конус Нозе и Основната Подлога Shockproof Нозе Мат 11x60mm за Аудио Јазик.
zoom_in

Говорникот Шила, 4 ПАРЧИЊА Говорникот Шила Subwoofer CD Аудио Засилувач HiFi Звучник Плочата Isolator Стојат Конус Нозе и Основната

DEN 503.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

【Високо Квалитетен Материјал】го Користат хром-обложено чист бакар, убав, висок сјај, анти-гребнатини. 【Заштита на Говорникот 】претседателот шок база подлога се користи помеѓу скок и земјата, да се минимизираат штетните вибрации. 【Соодветни Видови】Погоден за повеќето од посочи шила, Hi-Fi, звучници, грамофони, компјутери, принтери и друга опрема чувствителна. 【Пакет се Вклучени】 4 PCS Говорникот Скок Изолација Стојат Конус База Влошки 4 【Не вклучувајќи и звучници】. 【Инсталација】 Можете да го користите двострано лепило или лепак да се поправи на аудио CD плеер машина.Многу pratique.Спецификации : Боја : Сребро Материјал : Бакар Процес : Хром-обложено Големина : Прибл. 11 * 60 mm / 0.43 * 2.36 во Пакет Тежина : Околу 207g Пакет се Вклучени : 4 x Говорникот Скок 4 x База Подлога (Не вклучувајќи и звучници.).

Избор на купувачот..