• Ново
juchunmaoyishanghang Декорација Алатки Топла 4PCS Плочата Изолација Нозе Влошки Алуминиум Говорникот Шила Стојат Нога Конуси База Мат за Аудио Засилувач на Звук Вратата Затк?
zoom_in

juchunmaoyishanghang Декорација Алатки Топла 4PCS Плочата Изолација Нозе Влошки Алуминиум Говорникот Шила Стојат Нога Конуси База

DEN 504.00

Износ
check Во форма достапна за нарачката

CNC machining Со отстранлив не се лизга гумени прстен.Погоден за звучници, засилувачи, инструменти, опрема, грамофони, CD DVD плеер, DAC, итн.Материјал : Алуминиум.Големина на : 40*15mm.Монтажа Завртка Дупка со Дијаметар : 4.5 мм.Спецификација : Компатибилни Бренд : Universal Type : нозе / pads Colour : Gold Package Содржина : 4*Нозе Pads Only над пакет содржина, други производи кои не се опфатени.Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.

Compatible Brand:
Universal
Type:
feet / pads
Colour:
Gold
Package Contents:
4*Feet Pads :
Only the above package content, other products are not included. :
Note:
Light shooting and different displays may cause the color of the item in the picture a little different from the real thing. The measurement allowed error is +/- 1-3cm.

Избор на купувачот..