• Ново
Нозете Подлога - 1Pc 2.0 инчен×0.6 инчен Анти-Лизга Гумени Засилувач Нозе Алуминиум Легура Аудио Засилувач Нозе Подлога HiFi Звучник Изолација Амортизерите Подлога за Ау
zoom_in

Нозете Подлога - 1Pc 2.0 инчен×0.6 инчен Анти-Лизга Гумени Засилувач Нозе Алуминиум Легура Аудио Засилувач Нозе Подлога HiFi Звучник

DEN 239.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Изработен од алуминиумска легура, трајни, не е лесно да избледи и оксидираат.На долната страна е предвидено со апсорбер и анти-лизга гумени.На високо-одделение позлатени површина, убава и не е лесно да се процени.На амортизацијата гумени прстен е отстранливи.Инсталација метод : Тоа може да биде инсталиран од внатрешноста на шасија, или тоа може да биде инсталиран од страна на шасијата со само-прислушување завртки (за дрвени материјали, само-прислушување завртки треба да бидат автономни), или двострано лепило може.Карактеристики : 1. Изработен од алуминиумска легура, трајни, не е лесно да избледи и оксидираат. 2. На високо-одделение позлатени површина, убава и не е лесно да се процени. 3. На долната страна е предвидено со апсорбер и анти-лизга гумени. 4. На амортизацијата гумени прстен е отстранливи. 5. Инсталација метод : Тоа може да биде инсталиран од внатрешноста на шасија, или тоа може да биде инсталиран од страна на шасијата со само-прислушување завртки (за дрвени материјали, само-прислушување завртки треба да бидат автономни), или двострано лепило може да се користи (купени од страна на клиенти).Спецификација : Боја : црна, сребрена, златна (изборен) Материјал : алуминиум Површински третман : Елоксирани експлозија не избледуваат Дијаметар : 50mm / 2.0 во Високото : 15mm / 0.6 во Завртка дупка со дијаметар : 4.5 мм / 0.2 во Тежина : околу. 73g Пакет Листа : 1 * Нозе Подлога.

Избор на купувачот..