• Ново
Vipxyc 8 Компјутери Говорникот Мат, 8 Компјутери Говорникот Изолација Подлога Бакар Говорникот Нозе(Сребро)
zoom_in

Vipxyc 8 Компјутери Говорникот Мат, 8 Компјутери Говорникот Изолација Подлога Бакар Говорникот Нозе(Сребро)

DEN 311.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Овие се универзална база влошки, погоден за сите скок нозе.Погоден за звучници, засилувач, CD DVD плеер, плочата рекордер, Шасија, Инструмент, итн.На високо-одделение позлата, убава, светла, не е лесно да се биде изгребани.Претседателот шок база подлога се користи помеѓу скок и земјата, и игра важна улога во заштита.Чист бакар материјал за подобар ефект.Функција : Чист бакар материјал за подобар ефект.На високо-одделение позлата, убава, светла, не е лесно да се биде изгребани.Претседателот шок база подлога се користи помеѓу скок и земјата, и игра важна улога во заштита.Овие се универзална база влошки, погоден за сите скок нозе.Погоден за звучници, засилувач, CD DVD плеер, плочата рекордер, Шасија, Инструмент, итн.Spezifikations : Боја : Злато, Сребро, Пиштол боја (Изборен)Големина : Дијаметар : 25мм, Дебелина : 4mm Plating : Злато позлата, никел позлата, Пиштол боја plating Material : Copper Package тежина : Околу. 124g Package Листата : 8 x База Подлога.

Избор на купувачот..