• Ново
Jopwkuin Аудио Нога Подлога, Намалување на Вибрациите Разумен Структура на Говорникот Делови 4pcs Пролет Говорникот Шила за Звук Барови(Сребро)
zoom_in

Jopwkuin Аудио Нога Подлога, Намалување на Вибрациите Разумен Структура на Говорникот Делови 4pcs Пролет Говорникот Шила за Звук

DEN 1927.20

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Таа има висока слабеењето карактеристики, може да се задржи чувството на помалку обвивка, и да се подобри во смисла на висока фреквенција линија и чувството на простота во дизајнот, така што таа има подобри перформанси.Со одлична изработка, тоа може да биде совршена замена за стариот или оштетена една.Професионален дизајн и логична структура за да може лесно да го замени и да ја инсталирате.Специјално обработена Пролет шила се лесно да се инсталира и ќе не предизвикува оштетување на опремата.Се движат или додавање извори може да се направи на звук се чувствуваат различни, што го прави полесно за вас да се прилагоди на оптоварување.Пролет шила може да влијае на акустична повратни информации на говорникот, за да се намалат вибрациите.Звукот е повеќе концентриран, има помалку бучава, и односот меѓу соседите е повеќе хармоничен.Алуминиум легура има карактеристики на ниски хармонично вибрации точка и висок амортизацијата; гума може да ги апсорбираат вибрациите.Нека ви треба повеќе да се забавуваат на слушање на музика.

Избор на купувачот..