• Ново
Kyoungdong Црн Чад ABS Заден Прозорец Очила Покривот Спојлер за 2020 Hyundai Sonata
zoom_in

Kyoungdong Црн Чад ABS Заден Прозорец Очила Покривот Спојлер за 2020 Hyundai Sonata

DEN 2278.80

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Содржина : Црн Чад ABS Заден Прозорец Очила.Автомобил Опрема : 2020 Hyundai Sonata ( Оваа точка одговара само 2020 сите нови Sonata модел, ве молиме проверете со вашиот модел година или нашиот оглас фото опрема сликата пред да купите).Точка Бр.Д-892. Количина : 1pcs.Совршено се вклопуваат со вашиот автомобил / Направени во Кореја.Совршен исто како и фото - Друг објект во фотографии не се вклучени Помага на вашиот автомобил прозорец заштитени Правец/Дожд/Снег калапи има 3 M самолепливи поддршка - Закачите и да Игра Мора да има објект Најдобри Чад Квалитетот Овој објект се сигурни дека за да се подобри изгледот на вашиот Надворешен Гарантира СОВРШЕНО се ВКЛОПУВААТ И да ЗАВРШИ!!!.

Избор на купувачот..