• Ново
Одговара: Хонда S2000 Конвертибилна Врвот со Стакло Прозорец во Црна Haartz Stayfast Крпа 2002-2009
zoom_in

Одговара: Хонда S2000 Конвертибилна Врвот со Стакло Прозорец во Црна Haartz Stayfast Крпа 2002-2009

DEN 15336.00

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Фабриката оригинален дизајн со палубата шевовите и се преклопуваат квартал панели.Целиот врвот е прецизност намалување од истиот топ платно на материјал за доследно боја и модел.Загреан стакло на прозорец за врска на Врвот доаѓа со Доживотна Гаранција.Дек шевовите се топлина запечатени како оригинал, за додаде сила по овој критичен споеви.Фабрика-стил дожд guard пораби во по должината на конвертибилен врвот да се насочи проток на вода.Материјал : Haartz Stayfast Крпа.

Избор на купувачот..