• Ново
Екстремни Онлајн Продавница Замена за 2014-2019 Chevrolet Corvette C7 | Z06 Z07 Фаза 3 Стил на Задните Трупот Капак Крило со Светло Обоени WickerBill Спојлер (ABS Пластика - Буквар Црна)
zoom_in

Екстремни Онлајн Продавница Замена за 2014-2019 Chevrolet Corvette C7 | Z06 Z07 Фаза 3 Стил на Задните Трупот Капак Крило со Светло

DEN 9359.52

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Одговара на СИТЕ 2014-2019 Chevrolet Corvette C7 СИТЕ Модели. 100 % Сосема Нов Состојба, Бренд-Нови, не се Користи, Неотворена, Неоштетени Објект во нејзината Оригинална Амбалажа (Каде што Пакувањето е Применливо).Пакетот е Вклучена со 1 X Corvette C7 Z06 Фаза 2 ABS Пластика Буквар Црна Задната страна на Центарот База Спојлер, 1 X Пар на Corvette C7 Z06 Фаза 2 ABS Пластика Буквар Црна Задниот Спојлер Страна Winglet ( Лево и Право ), 1 X Corvette C7 Z06 Фаза 3 Светлина Затемнети Задни Центар Wicker Bill Спојлер & 1 X Торба на Инсталација на Хардвер.Оваа Спојлер Ќе Одговара Совршено на База Модели како што е Изменета & Скратена ( НЕ Ќе се Држи Надвор ).Инсталација Рачно & Хардвер се Вклучени.Бесплатен Превозот За НАС 48 Држави Со Една Година Ограничен Производство на Неисправни Гаранција.

Избор на купувачот..