• Ново
Puermto Оригинални Страна на Прозорецот Правец на Deflector, 4pcs Надвор-Канал Лента-Камион Accessorie Дожд Чувари во собата, Пропустливи Стакло Изгледа Одлично и одговара за пер?
zoom_in

Puermto Оригинални Страна на Прозорецот Правец на Deflector, 4pcs Надвор-Канал Лента-Камион Accessorie Дожд Чувари во собата, Пропустливи

DEN 1193.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

FITMENT : Прозорец Правец на Deflectors обичај се вклопуваат за периодот 2007-2012 Dodge Калибар;.НАПРАВИ АВТОМОБИЛ ВОЗИ ПОВЕЌЕ ПРИЈАТНО — Отворете ги прозорците и да уживате во ветре како што крстарење околу себе, без да се грижиш за бучни правец, лути снег, досадни дожд спрејови/нота, или пламнал сонце со Deebior страна на прозорецот deflectors — вози во СТИЛ и УДОБНОСТ со нашиот камион додатоци -автомобил прозорец штитови!.Да ВОЗЕЊЕ БЕЗБЕДНО И ЗАШТЕДА : Нашата Дожд Чувари помогне да се подобри вентилацијата од внатре и од надвор за да се намали огледало и прозорец fogging задржи очите јасно се направи вози безбедно.А да се зголеми циркулацијата на воздух овозможи внатрешни работи топлина да избега, спречување на потребата за климатизација и со тоа заштеда на гориво.НЕВЕРОЈАТНО ИЗДРЖЛИВИ & КУЛ — Направени со тешки, ХАРДИ & SHATTERPROOF темно обоени со врвен квалитет Армирано-Акрил, нашиот прозорец дожд чувари функција на рационализација на флексибилен дизајн совршено се вклопуваат во автомобил.Нашите пропустливи deflector нема да се наведнуваат, скрши или да попуштат, Темна БОЈА на Чад е избран најдобрите за заштита од сонце.СИТЕ свои паметни дизајн додава за да го изгледот на вашиот автомобил!.ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА — Овие прозорецот се пропустливи очила дожд чувари монтажа со 3 M лента за екстра-силен стисок,тие сигурно нема да падне на автопат БЕЗ Нарушен во windows нагоре и надолу,монтирање на комплет содржи сите потребни алатки и разбирливи инструкции за успешна инсталација Без дупчење е потребно!.Стоп за дожд внесување кога возите.Правец на намалување на бучава.Нека свеж воздух и ќе овозможи на топлина избега.Намалување на отсјај, направи безбедно возење.Избегнувајте прозорец fogging, да ги задржи очите јасно.

Избор на купувачот..