• Ново
Q1-ТЕХНИКА, Заден Прозорец Покривот Спојлер Компатибилен со 2006-2011 Хонда Граѓански Coupe/2DR Само, ABS Заден Прозорец Покривот Стакло Спојлер Крило, 2007 2008 2009 2010
zoom_in

Q1-ТЕХНИКА, Заден Прозорец Покривот Спојлер Компатибилен со 2006-2011 Хонда Граѓански Coupe/2DR Само, ABS Заден Прозорец Покривот

DEN 1653.60

Износ
check Во форма достапна за нарачката

✅FITMENT : Компатибилен со 2006 2007 2008 2009 2010 2011 Хонда Граѓански Coupe/2 DR Само. ✅Материјал : Направен Од Висок Квалитет на ABS дека е Многу Флексибилен и нема да Попуштат.Поголема отпорност и издржливост, а 3 M селотејп за најдобри перформанси за да уживаат безбедно возење. ✅Го штити Вашиот Заден Прозорец Против Снег, Дожд, итн.Покривот Спојлер Дава на Вашето Возило Racing изглед. ✅Инсталација : Инсталира со вклучени Силна селотејп (веќе пре-сече и се моделирани врз работ на очила), без модификација е потребно. ✅Пакетот Вклучува : 1 x Заден Спојлер.FITMENT : Компатибилен со 2006 - 2011 Хонда Граѓански Coupe/2 DR Only For подетални fitment листата, ве молиме кликнете на "Компатибилност табот" на врвот на оваа страница.ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : 1 x Задните Spoiler Installation инструкции НЕ се вклучени во овој пакет КАРАКТЕРИСТИКИ : 100% Сосема нов никогаш не се користат или се installed Made Од Висок Квалитет Засилен Темен Чад акрилик За мала Тежина и Durability Protect задното стакло од дожд, снег и ветар други временски elements Improves на Аеродинамичноста на вашето возило, додека давање на вашето возило спортски look Improves изгледаат и се чувствуваат на вашиот vehicle A одлична надградба на вашиот vehicle Modifications може да биде потребно да се инсталира на возилото.

Избор на купувачот..