• Ново
Labuduo Пропадна Плоча Пренос Планината, Практични Отстранлив Средината Пропадна Плоча со 12 Завртки за РК Автомобил(Сина)
zoom_in

Labuduo Пропадна Плоча Пренос Планината, Практични Отстранлив Средината Пропадна Плоча со 12 Завртки за РК Автомобил(Сина)

DEN 909.60

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Препорачливо е да се користат отстранлив нишка не се заклучи на метал навој завртки за да се обезбеди нормален перформанси.Алуминиум легура материјал исто така, може да направи опрема кул побрзо, и ЦПУ машински алуминиумски палка структура има посилна перформанси.На лесен алуминиум материјал е издржлив и го подобрува вкупните перформанси на шасија централното собрание.Е елоксирани, која има издржливост, отпорност и прекрасен изглед.Тоа може да се користи за да го замените стариот или оштетени носители, одговара за Axial SCX24 90081 1/24 РК автомобил.Функција : 1. Е елоксирани, која има издржливост, отпорност и прекрасен изглед.2. На лесен алуминиум материјал е издржлив и го подобрува вкупните перформанси на шасија централното собрание.3. Алуминиум легура материјал исто така, може да направи опрема кул побрзо, и ЦПУ машински алуминиумски палка структура има посилна перформанси.4. Препорачливо е да се користат отстранлив нишка не се заклучи на метал навој завртки за да се обезбеди нормален перформанси.5. Тоа може да се користи за да го замените стариот или оштетени носители, одговара за Axial SCX24 90081 1/24 РК автомобил.Спецификација : Предмет Тип : РК Mount Material : Алуминиум Alloy Product Големина : Прибл. 35x31x9 mm/1.4x1.2x0.4 in Product Тежина : Околу. 8g Compatible : Одговара за Axial SCX24 90081 1/24 РК Автомобил Пакет Листа : 1 x Средината Менувачот Пропадна Plate12 x Screw1 x Wrench Note : 1. Ве молиме овозможи 1‑3cm грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Item Type:
RC Mount
Material:
Aluminium Alloy
Product Size:
Approx. 35x31x9 mm/1.4x1.2x0.4 in
Product Weight:
Approx. 8g
Compatible:
Fit for Axial SCX24 90081 1/24 RC Car
Package List:
1 x Middle Gearbox Skid Plate12 x Screw :
1 x Wrench :
1. Please allow 1‑3cm error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :
2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :

Избор на купувачот..