• Ново
ZLLD Правец на Deflectors за Тојота за Alphard Vellfire 30 Серија 2014-2020 Страна на Прозорецот Deflector Времето Shield Прозорец Стакло на Прозорец за Стакло Чувари Покрие Прозорец Стакло П?
zoom_in

ZLLD Правец на Deflectors за Тојота за Alphard Vellfire 30 Серија 2014-2020 Страна на Прозорецот Deflector Времето Shield Прозорец

DEN 1672.80

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Answer : ___________________________ Note : Нашите производи се дизајнирани за специфични возила, ве молиме споредете го вашето возило со нашите производи пред купување за да се избегнат непотребни проблеми.Едноставен за инсталација : тоа може да биде инсталирана во неколку минути без дупчење или специјален хардверски.материјал : прозорецот дожд покрие часовникот е направен од високо-квалитетни материјали.тоа е мек и флексибилен и да не се скрши лесно.траен материјал кој може да го издржат тешките средини.Крајната Правец на Deflector:Работ Очила правец на deflector има многу можности како што се спречување на ветер : од внесување на прозорец додека е малку надолу, disperses чадот од цигарите, се намалува воздушни турбуленции, па не е помалку noice кога се вози на автопатиштата и многу повеќе!.Инсталација : Нашите производи се многу лесно да се инсталира, само избришете го инсталација дел чисти и да се подготвени да се инсталира!.Примена : За Тојота За Alphard Vellfire 30 Серија 2014 2015 2016 2017 2018 2019 2020 Material : PCDescriptions : Мошне транспарентно Кога Возите во дождови : Спречување на дожд водата frome доаѓаат во.Подобра и појасна визија за време на возењето овозможување на непречено протокот на воздух за да се спречи магла и дожд на ветробранското стакло.Удобно возење при возење без воздух состојба.Кога возите во сонцето : Намалување на несреќи предизвикани од заслепувачки сончевите зраци.Повеќе за заштита и удобно патници.Во freeway : во Можност да пушат цигара, без исклучување на клима.Можете да правец надолу прозорец малку без добивање на силен ветар удар.Аеродинамичен дизајн да smoothen протокот на воздух за подобро возење перформанси.Забелешка : ве Молиме потврдете го вашиот автомобил модел година и оригинална големина пред купување, ви благодариме!Ако ви треба други модели, ве молиме контактирајте со нас.Лесно Инсталирање : без алатки.3 M автомобилската селотејп е attached Installation : ве Молиме чистење на место со 50% алкохол за да бидете сигурни дека нема dust Remove на 3m лепак во back Heat на 3m лепак со топол воздух пиштол совет за ставање на со обезбедени 3m лента е да се загрее на рачките и ги опфаќа ова го прави на лепак на лента повеќе леплива и тие ќе останат на за ever Install на производи во право место ,Не на перење на вашиот автомобил во 48hours Package се вклучени : 1 Постави Прозорецот Стакло (4pcs)Кога ви се потребни додатоци за вашиот автомобил, вие може да сакате да се дојде до нашата продавница да магазин наоколу, производите се комплетни и со добар квалитет.Ве молиме да се купи со доверба.

Избор на купувачот..