• Ново
VCSZDFX Лаптоп се Залагаме за Кревет Преносни Круг Биро Количка за Лаптоп работна Станица, Лаптоп Табела за Каучот, Ергономски Компјутер Фах Читање на Држачот на ТВ Кр?
zoom_in

VCSZDFX Лаптоп се Залагаме за Кревет Преносни Круг Биро Количка за Лаптоп работна Станица, Лаптоп Табела за Каучот, Ергономски Компјутер

DEN 2792.16

Износ
check Во форма достапна за нарачката

【ПОВЕЌЕ ФУНКЦИИ】 : Ова прилагодливи лаптоп табела може да се користи како пријатна биро за кревет или троседот, Пишување стои маса, книга носителот, пишување биро и таблет носителот итн, ги исполнува сите ваши различни барања. 【ТОПЛИНА DISSAPATION】 : Вентилација дупки може да обезбеди силен проток на воздух за да прахосвам топлина на дното од вашиот лаптоп за подобро дисипација на топлина, тоа е повеќе да се молчи. 【ЕРГОНОМСКИ ДИЗАЈН】 : Овој лаптоп застане е дизајниран со целосна контрола и флексибилност за олеснување на вашата работа, така што можете да го користите вашиот компјутер на повеќето удобна положба.Тоа ќе ги намали вратот и рамото стрес поради часа на користење на вашите компјутери. 【РАБОТА ОД ДОМА БИРО】 : Најдобра опрема за поставување на вашиот кауч како работна станица, можете да добиете работа од удобноста на вашиот кревет премногу!Лаптоп држачот ви овозможува да го користите 13"-17" лаптоп и компјутер со користење на глувчето mouse pad страна. 【ПРАКТИЧЕН ПОДАРОК】 : Понуда на овој лаптоп застане како Божиќ, Нова Година, роденден ,Денот на Мајката, свадба подарок за семејството, пријател или љубовник.Може да им помогне на вашите пријатели и семејството да се поправи лошата седи држење и ослободување на физичката непријатност.Подобро Дисипација - Кога ќе се користи лаптоп на рамна површина често постои start-up на топлина.Со користење на лаптоп столб ќе се зголеми струење под вашиот лаптоп на тој начин помага да се задржи тоа кул, спречување на ризикот од штета, и да се обезбеди нејзината долговечност за долгорочна употреба.Прилагодливи алуминиум лаптоп биро преносни ергономски ТВ bed Features : На прилагодливи лаптоп стојат може да се подигне на екранот ниво на линија на погледот, прави да се чувствуваат поудобно да ги користите.На ергономски дизајн е погодно за гледање и пишување, и ги ублажува вратот, рамото и ' рбетот болка.Ова е добро за вашата фигура и опрема.На шупливи дизајн и напред агол создаде простор за дисипација на топлина и да се спречи лаптоп од прегревање поради долготрајна употреба.Тоа е универзално применливи за лап-топ компјутери од 13-17 инчи во речиси сите модели и големини.опишете : Материјал : Aluminum Compatible : 13-17 инчен laptop Including : 1*лаптоп застане.

Избор на купувачот..