• Ново
Крофна Мачка Количка за Мобилен Телефон Стојат Таблет Прилагодлив Држач Планината за Дома Offce Десктоп Розова-Стил
zoom_in

Крофна Мачка Количка за Мобилен Телефон Стојат Таблет Прилагодлив Држач Планината за Дома Offce Десктоп Розова-Стил

DEN 479.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Овој мобилен телефон носител е составен од пластична лента и не се лизга акрилик печ на дното, кој гарантира дека вашиот мобилен телефон или таблет е цврсто фиксиран во место и да го штити вашиот уред од гребнатини и лизгање на најголем степен.Оваа десктоп телефон носител е прилагодлив, може да се прилагоди на висината според различни гледање потреби, да ви обезбеди удобен агол на гледање, и намалување на вратот и грбот притисок.Таму е резервирана за полнење дупка, што е погодно за вас, за полнење на уред кога го користите овој став.Мали и преносливо, тоа може да се здипли во мини тело, лесно да се носат, се навраќа на еден мал простор, и е погодно да се носат во секоја сцена.Имаме три бои и една големина за вас да се избере : должина : 9 см/3,5 инчи, ширина : 6 cm/2.4 инчи, висина : 16 cm/6,3 инчи, со овој мобилен телефон носител е компатибилен со 4-13 инчен паметни телефони, таблети и e-читање на Уредот.Во внатрешноста на пакет : мобилен телефон носителот, кој е составен од пластика, алуминиум и акрилни закрпи.Симпатична мобилен телефон држачот е многу лесен за употреба, само извлечете го држачот на грбот.Тоа е многу погоден за секојдневна употреба, дома, во канцеларија, патување, јога, учење, гледање филмови во авионот, тоа е совршен придружник во вашиот живот.Совршен подарок за пријатели, пријателки, колеги и семејството на родендени, Денот на Вљубените, денот на Благодарноста, и на Божиќ.Големината податоците се добиени од страна на прирачник за мерење.Нормално е дека грешката е во опсег од 0.5-1cm.Ако имате било какви прашања во текот на купување на нашите производи, ве молиме слободно да ни e-mail за консултации.Ние ќе се потрудиме да ви помогне да ги реши во рок од 24 часа.Ве молиме да бидат сигурни да се купи.Овој мобилен телефон носител е составен од пластична лента и не се лизга акрилик печ на дното, кој гарантира дека вашиот мобилен телефон или таблет е цврсто фиксиран во место и да го штити вашиот уред од гребнатини и лизгање на најголем степен.Оваа десктоп телефон носител е прилагодлив, може да се прилагоди на висината според различни гледање потреби, да ви обезбеди удобен агол на гледање, и намалување на вратот и грбот притисок.Таму е резервирана за полнење дупка, што е погодно за вас, за полнење на уред кога го користите овој став.Мали и преносливо, тоа може да се здипли во мини тело, лесно да се носат, се навраќа на еден мал простор, и е погодно да се носат во секоја сцена.Симпатична мобилен телефон носителот, многу лесен за употреба, само се повлече од задната страна на носителот, многу погоден за секојдневна употреба, дома, во канцеларија, патување, учење, гледање филмови во авионот, тоа е совршен придружник во вашиот живот.Одличен избор за подарок за пријатели и колеги за време на празници.Потсетување : препорачливо е да се избрише и се чисти редовно.

Избор на купувачот..