• Ново
Zeadio Флексибилни Камера Tripod Комплет со Безжичен Телефон Видео Екипаж, за Сите iPhone и Android паметни телефони, Камера,видео камера, dslr фото, Акција Камери итн
zoom_in

Zeadio Флексибилни Камера Tripod Комплет со Безжичен Телефон Видео Екипаж, за Сите iPhone и Android паметни телефони, Камера,видео

DEN 311.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Флексибилни & Bendable Нозе : 10.2 инчи tripod нозете може да се bended и ротира 360° во која било насока.Доаѓаат со Метал Топката главата планината, безбедност товар е 11 lb/ 5 кг.Отстранлив shutter за сите i Phone и Android паметни телефони.Паметен телефон Видео Екипаж со Отстранлив рачка за една рака Selfie, идеален за снимање на различни прекрасен агли квалитет на Видео.Со 3 Стандард Топло-чевли Планината, можете да додаваат LED светло, микрофон или други прилози.Дизајн на 1/4 темата - Ќе може да се Качи со БИЛО Trpod, Лизгачот, Стабилизатор или Dollys итн.Еден Забавен начин за да снимате Видеа, посебен дизајн ќе овозможи да се земе постојаното снимки и фаќање единствен начин на живот искуства.Спецификација : (Дел од Флексибилни Камера Tripod) Материјал : гума облечени алуминиум легура Затворени Должина : 10.2 инчен/ 25.8 cm Min Висина : 3 инчи/ 7.5 cm Тежина : 0.62 lb/ 283 g Безбедноста на Товар на Tripod : 6.61 lb/ 3 кг Товар на Топката Главата : 11 lb/ 5 kg Панорамски Ротација : 360 степени Навалување : -90 степени/ +35 степени (Дел од паметен Телефон Видео) * Со 3 стандард Топло-чевли планината-Ќе може истовремено да се додаде екстра LED светло, микрофон или други прилози да ги преземе Професионален Видеа.* Со Трикратен Стандард 1/4 тема.* Со Отстранлив рачка за една рака Selfie, идеален за снимање на различни прекрасен агли квалитет на Видео. * Одговара за Сите i Phone и Android паметни телефони Пакет се вклучени : 1 x Zeadio Флексибилни Tripod 1 x Zeadio паметен Телефон Видео Екипаж 1 x Zeadio Метал топката главата планината 1 x видиме клип 1 x Адаптер за Акција камера 1 x Безжичен далечински управувач за паметен телефон.

Избор на купувачот..