• Ново
DUzhen Универзална Алуминиум Легура Еден Слој Лаптоп Стојат, Големина: 38 x 22 x 6cm, Дебелина: 3мм Додатоци
zoom_in

DUzhen Универзална Алуминиум Легура Еден Слој Лаптоп Стојат, Големина: 38 x 22 x 6cm, Дебелина: 3мм Додатоци

DEN 1857.60

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Овој компјутер застане е направен на армирано материјали, така што не е едноставно да исчезнат, анти-оксидација, отпорно на гребење, издржливи.Зголемување на екранот за висината на лаптоп или десктоп компјутер, монитор, обезбедување на удобност, промена на лоша навика гледа надолу на компјутер, како и ефикасно олеснување на вратот и грбот, болка во зглобот болка и замор на очите.Лесен, лесен за носење и употреба во секое време, тоа е многу компатибилен со други додатоци.Погоден за домашни, соба, канцеларија.Со добра вентилација, тоа исто така може да се користи како топлина мијалник да им помогне на прахосвам топлина.Не грижете се за матичната плоча горење.Едноставни и стилски, го направи животот поубав, може да се однесува на следниве за да се купи.1. Сите алуминиум материјал, sandblasted на површината, нежен допир, оксидација отпорни, лесно да се чисти и издржливи.2. Мило линија дизајн, жица не е неуредна, да ги задржи на табелата чисти и уредно.3. На силиконски подлога на дното на заградата е дизајниран да не се лизга и не гребење на табелата.4. Да се зголеми висина и агол на гледање е удобно.5. Поставете го уредот под застане за складирање кога не е во употреба.6. Големина : 38 x 22 x 6cm.7. Дебелина : 3мм.Удобен и практичен, со што различно животно искуство.

Избор на купувачот..