• Ново
[3 Pack] Synvy Калено Стакло Екран Заштитник, Компатибилен со Калвин Klein K3M216.2Y / K3M216.G6 9H Филм Smartwatch Smart Watch Заштитници
zoom_in

[3 Pack] Synvy Калено Стакло Екран Заштитник, Компатибилен со Калвин Klein K3M216.2Y / K3M216.G6 9H Филм Smartwatch Smart Watch Заштитници

DEN 580.80

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Ве молиме погледнете го насловот за да се потврди специфичен модел. 0.26 mm дебелина одржува оригинален одговор чувствителност.Екран Заштитник можат ефикасно да се заштити вашиот види од несакани scuffs и гребнатини.Балон-слободен лепило, го прави лесно да го инсталирате овој види екран Заштитник.Висока транспарентност-обезбедува висока дефиниција јасно гледање.Hydrophobic oleophobic екран облога ги штити против пот и нафтени остатоци од отпечаток.

Избор на купувачот..