• Ново
Samsung Галакси S21+ Плус 5G, Фантомски Виолетова со Samsung Galaxy Watch 4 44mm Smartwatch
zoom_in

Samsung Галакси S21+ Плус 5G, Фантомски Виолетова со Samsung Galaxy Watch 4 44mm Smartwatch

DEN 4799.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.Еден од плаќање на услуги ќе се применува. $49 за поправка или $129 да го замени вашиот телефон.ПРО-ОДДЕЛЕНИЕ КАМЕРА : Зумирање во блиска со 30 X Простор за Зум, и се земе слики и видео записи како про со нашите лесен-за-користење, мулти-леќи на камерата.ОСТРИ 8 K ВИДЕО : го Фати вашиот живот е најдобри моменти во главата-вртење, супер-мазна, кино квалитет 8 K Видео.Неколку НАЧИНИ за ДА СНИМАТЕ : да се Создаде споделување на-подготвен видеа и GIFs со мулти-камери за снимање и автоматски, професионални-стил ефекти.Се подготвени да се скрши вашиот wellness цели со телото читања правото на вашиот зглоб.Подобар Сон Започнува Тука : Разбуди чувството освежен и дополнет со напредни спиење следење; Кога ќе одите во кревет, вашиот Галаксија Watch4 спиење tracker започнува следење на вашиот сон и Sp O2 нивоа континуирано.Бидете Паметни За Вашето Срце : се грижи за вашето срце со точни ЕКГ мониторинг и да се внимава на можни atrial fibrillation, честа форма на неправилен срцев ритам; Споделување на персоналните читања се со вашиот лекар за користење на Samsung Здравје се Следи стан, на вашиот телефон Галакси.

Избор на купувачот..