• Ново
hhscute Smart Watch,Smart Watch за Деца 8-12 Smart Watch Деца Деца Smart Watch 1.54-инчен HD Екран на Smart Watch за Девојки Подароци за Тинејџерски Момчиња (Розева)
zoom_in

hhscute Smart Watch,Smart Watch за Деца 8-12 Smart Watch Деца Деца Smart Watch 1.54-инчен HD Екран на Smart Watch за Девојки Подароци

DEN 569.28

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Децата се паметни часовници може да се слуша музика, да се стимулира детските интереси и хобија.Постојат 14 загатка игри на часовникот.Овие игри се повеќе борци и ефикасно остварување на децата логично размислување способност,реакција способност и рака-око координација способност.На децата smart watch има две 300,000-пиксели камери.Не само што може да изберете да го вклучите камери во прегледот интерфејс,можете исто така да изберете слика налепници.Оваа издржливи се види е моќен складирање функција која може да се сместат повеќе фотографии и видеа.Децата smart watch е опремен со повеќе функции, како што се игри, музика,камера,лично видео,аларм,pedometer,калкулатор,календар,позадина,stopwatch (стоперка), фенерче,обемот на вредноста и така натаму.Ова е најдобриот подарок за момчиња и девојчиња на возраст од 4-12.Тоа е најдобар избор за децата да се забавуваат и да научат.Децата се паметни часовници може да се користи нормално без вметнување на SIM картичката.На децата smart watch е опремен со 400 m Ah батерија полимер батерија.По се наполни за 2 часа,види да трае 100 часа (по добивањето на се види, и можете целосно да ја наполните види првиот).Едукативни игри : Оваа децата smart watch интегрира 14 учење игри.Родителите може да се постави три аларм часовниците да се овозможи на децата да се играат игри во разумен рок.

Избор на купувачот..