• Ново
FLJKCT Температурата на Телото Фитнес Тракер Повик Потсетник Smart Хривнија Крвен Притисок Smart Watch
zoom_in

FLJKCT Температурата на Телото Фитнес Тракер Повик Потсетник Smart Хривнија Крвен Притисок Smart Watch

DEN 1514.40

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Направени од високо-квалитет полиестер влакна и издржливи еластична бенд, тоа е кожата-пријателски, перат, мека и мазна.Ова е стигнале хривнија wristband дека цврсто се вклопува без тензија.Оваа активност tracker ќе ги следи вашите дневни чекори, растојание и калории потрошувачка за да ја снимите вашата фитнес процес и да ви помогне да ги постигнете вашите цели, како и планирано.Автоматски ги следи вашите реално време отчукувањата на срцето и ноќна активност, ова фитнес види ќе ги следи вашите минимум, просечната и максималната отчукувањата на срцето, како и секојдневните будност, длабоко, светлина и РЕМ спиење, а потоа се генерираат извештаи во СТАН за да ви помогне да се анализира вашето тело Состојба и квалитет спиење.Во секојдневниот живот, види се персонализирани, и меки и издржливи ткаенини обезбедува удобен и меко чувство за зглоб.Инсталација и отстранување сме едноставна и јасна.Тоа може да биде украсена со блузи, здолништа, фустани и повеќе стилови, не е едноставно чувство на движење, тоа е исто така прекрасен одмор подарок за мајка ми, девојка или сопруга.Хривнија материјал : ABS, телото покритие PC, рака TPUBattery тип : литиум полимер battery Bluetooth : 4.0 барања Систем : Android 4.3 или IOS8.0 или повисока верзија на мобилниот телефон што поддржува Bluetooth 4.0 Боја : како shown The пакетот вклучува : 1 *smart бразлетна 1 *полнење cable Note : Ние нудиме јасни слики и да ги преземат мерки кога е тоа можно, и да се провери колку што е можно да се осигура дека тоа ги задоволува вашите потреби.Поради прирачник за мерење, ве молиме овозможи разлика од 0.1-0.5 cm.

Избор на купувачот..