• Ново
HNyeyes Сириус Поместена Нови Технолошки Случај Лаптоп, Таблет Ракав
zoom_in

HNyeyes Сириус Поместена Нови Технолошки Случај Лаптоп, Таблет Ракав

DEN 1269.60

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Димензии - Поместена Комунални Торба Мерки 9.84"W X" 14h.Прилагодено Дизајн - Професионално Печатени За Долготрајна Боја И Квалитет На Печатење.Доволно Простор & Добро Организирани - Овој Лаптоп Покрива Има 1 Внатрешниот Џеб Да Се Заштити Вашиот Лаптоп.Покрај Главната Преграда, Голем Е Пред Патент Џеб За Да Ги Зачувате Адаптер, Кабли, Глувчето, И Други Додатоци Во Нивното Право Позиција.И Голем Патент Џеб Во Задниот Дел За Значајни Статии.Високо-Квалитетни Материјали - Стока Е Направен Од Високо-Квалитет Neoprene, Микрофибер Стп Кожа, И Tricot Материјал.За Нега На Инструкции - Поместена Техника Случај Може Да Биде Суспендиран За Чистење Со Влажна Крпа И Собори Сушат На Ниска За Брз, Лесен За Нега.

Избор на купувачот..