• Ново
LAAT Торба за Лаптоп Таблета Торба Пренослив Лаптоп Ракав Случај Лаптоп Покрива Носи Торба за Лаптоп Патент за Ultrabooks/MacBook Air/MacBook (11/12inches)
zoom_in

LAAT Торба за Лаптоп Таблета Торба Пренослив Лаптоп Ракав Случај Лаптоп Покрива Носи Торба за Лаптоп Патент за Ultrabooks/MacBook

DEN 499.20

Износ
check Во форма достапна за нарачката

➊Material : крпа и neoprene; Големина : 11/12/13.3/15.4/ 15.6 инчи. ➋This shockproof компјутер торба, отпорно на гребење водоотпорен, заштита, ефикасно да компјутер. ➌Robust ткаенина слој на надворешната, мека обвивка за комплетна заштита на вашиот компјутер. ➍Grace на нејзините ултра-тенок и лесен во тежина, тоа е едноставно да се стави во вашиот briefcase, ранец или други торба. ➎Suitable за повеќето Mac Books / Ultrabooks / лаптопи 11/12/13/14/15 / 15.6 инчи; тоа не може удобно да се сместат сите компјутери поради големината промени на различни модели.Опис : Материјал : крпа и neoprene; Големина : 11/12/13.3/15.4/ 15.6 инчи.Оваа shockproof компјутер торба, отпорно на гребење водоотпорен, заштита, ефикасно да компјутер.Робустен ткаенина слој на надворешната, мека обвивка за комплетна заштита на вашиот компјутер.11/12 инчен Големина : 33x23cm; за Mac Book 11/12 инчен models13.3" Големина : 35x36cm Применливи модели 13.3 Ер/Pro/Retina15.4" Големина : 39x28cm За модел 15.4 Pro/Retina15.6" Големина : 42x31cm Применливи модели 15.6 инчи повеќето laptops Package се вклучени : 1pcs × Торба.

Избор на купувачот..