• Ново
Лаптоп Ракав Случај 13~15 Инчен Отпорен на Вода Торба за Лаптоп Покрива Преносни 360° Заштитна Компјутер Случај Торба Компатибилен со 13~15 Инчен MacBook Air/Pro
zoom_in

Лаптоп Ракав Случај 13~15 Инчен Отпорен на Вода Торба за Лаптоп Покрива Преносни 360° Заштитна Компјутер Случај Торба Компатибилен

DEN 957.60

Износ
check Во форма достапна за нарачката

ПРИМЕНЛИВИ ГОЛЕМИНА : Овој лаптоп ракав специјално компатибилен со 13in-15in Лаптоп/Таблет компјутер/Лаптоп/Ultrabook.Едноставни и стилски изглед направени со носат-отпорни & водоотпорен материјал, за надвор.Дебела кадифен поставата и соочи се на внатре, Нашите лаптоп ракав торба може ефикасно се апсорбираат влијанија и намалување на штетите предизвикани од случајно bumping, и го заштитува вашиот телефон од гребење.Ви овозможува да го носат вашиот лаптоп во уникатно елегантен стил.Компактен дизајн, лесно да се носат сами или се вклопуваат во друга гласник торба или ранец, совршен за бизнис, училиште или на патување.Лаптоп Ракав Случај 13~15 Инчен Отпорен на Вода Торба за Лаптоп Покрива Преносни 360° Заштитна Компјутер Случај Торба Компатибилен со 13~15 Инчен Mac Book Air/Pro.

Избор на купувачот..