• Ново
Roxie 12.5 12 Инчен Лаптоп и Таблет Торба Ракав за Носење Briefcase за Dell Inspiron само 11,6, HP X360, Крак само 11,6, за Lenovo ThinkPad 11e, Chromebook само 11,6
zoom_in

Roxie 12.5 12 Инчен Лаптоп и Таблет Торба Ракав за Носење Briefcase за Dell Inspiron само 11,6, HP X360, Крак само 11,6, за Lenovo

DEN 887.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Мека и еко-пријателски материјали, носење и заштита на вашиот уред од прашина, нечистотија, гребење и удари.Тенок и лесен за да го преземе сам или слајд во во вашиот багаж, ранец или гласник торба.Прецизно одговара на лаптопи и таблети со 11 12 инчен дисплеј.Надворешни Димензии : 13,5" x 2.5" x 10.75" (Dxšxv).Внатрешни Димензии : 12.5" x 2" x 9.5" (Dxšxv).На Roxie е Vanggody Заштитна шок доказ Лаптоп Ракав Случај Мека Поместена Таблета Торба Покрие за Мажи/Жени е пренослив, тенок, лесен sleeve кој е одличен за носење и заштита на вашиот уред од гребнатини, испакнатини и влијанијата врз оди.Изградени со трајни, премиум материјалот, овој шок апсорбирање на стилски ракавот е специјално дизајниран за повеќето од 12 инчен лаптопи, таблети, chromebook и лаптоп компјутери.На тенок и компактен дизајн овозможува складирање во ранец, багаж, или гласник торба.Тоа е лесно да се носат и погоден за секојдневна употреба.

Избор на купувачот..