• Ново
Токен Кеси Големата Армија Ранец Медиум, Сива, Една Големина
zoom_in

Токен Кеси Големата Армија Ранец Медиум, Сива, Една Големина

DEN 4608.00

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Изградена во поместена лаптоп ракав се вклопува до 15" лаптоп.Внатрешни работи мрежа објект divider џебови.Поместена ранец ремени функција Д-прстен додаток куки и половината стабилизатор на рака.Воена spec webbing да прикачите дополнителни надворешни модуларен додатоци. 11x5x18. Изградена во поместена лаптоп ракав се вклопува до 15 инчен лаптоп^Внатрешни работи мрежа објект divider џебови^Поместена ранец ремени функција д-прстен додаток куки и половината стабилизатор рака^Воена spec webbing да прикачите дополнителни надворешни модуларен додатоци^11x5x18.

Избор на купувачот..