• Ново
Кеси Жолта Пеперутка Остава Мода Отворено Ранец За Мажи И Жени
zoom_in

Кеси Жолта Пеперутка Остава Мода Отворено Ранец За Мажи И Жени

DEN 743.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. ★ Структура : Ранец големина : 11.5x8x16 инчи (29.4x20x40cm).Тоа е лесно да се носат notepads, картичка читатели и други предмети.Постојат 4 џебови во внатрешноста за лесно носење на лап-топ компјутери.Постојат 2 странични џебови за чување шишиња со вода, чадори и други предмети. ★Материјал : Twill ткаат + плетенка појас + нето торба, издржлив и лесен за носење.DIY персоналните сопствени обрасци се примамливо и импресивен; печатени прашање има добра постојаност на боја. ★Удобност : Тоа се чувствува удобно во рака и е опремен со прилагоди рамо ремени за засилување.Ова обезбедува најдобрите удобност за рамената.На прилагоди рамо, рака е многу погодна за изборот на соодветна должина на рамо, рака да се направи на рамо, рака блиску до рамо и да се направи вашиот назад се чувствуваат поудобно. ★Карактеристики : Таму е главната капацитет на кеса + 4 внатрешните џебови плус 2 странични џебови и 1 пред патент џеб.Мулти-џеб дизајн го прави полесно за вас да се користи, и празна торба може да се постави, и торба е беспомошна и полесно да се носат книги , Врзива, облека.Стави на куп и чадор во надворешниот торба. ★Повод : Погоден како училиште ранец за тинејџери, секојдневна употреба, кратки патувања, итн.Голем ранец за на училиште, работа, спорт, патување, прошетка, шопинг, кампување или други активности на отворено.Училишен Ранец За Момчиња, Девојки, Лесни Тинејџерски Daypack, Патување Џеб, Колеџ & Канцеларија Кеси Класичен Основните Секојдневен Торба Одговара За 15" Лаптоп.Совршен Подарок : Голема Вредност Подароци За Оние Кои Одат На Училиште, Патување, Пешачење, Кампување, Шопинг, Велосипедизам, Средби, Родендени, Денот На Вљубените, Божиќ Ден.Повеќенаменски Ранец : Може Да Се Користи Како Лаптоп Ранец, Туристички Ранец, Студент Ранец, Училиште Bookbag, Торба, Прашка Торба, Крстот Тело Торба, Daypack, Rucksack.Проширам Рамо Ремени Со Обилен Сунѓерот Соочи Се Помогне Во Олеснување На Стресот Од Вашата Рамо За Вршење На Удобност.Дише Назад Перница Нуди Екстра Назад Поддршка И Лесни Сметководствена.Пространа Ранец : 1. Главната Преграда Може Да Се Стави Тетратки, Списанија, Книга, A4 Датотеки.2. 2 Странични Џебови Може Да Го Носи Шише За Вода И Чадор.

Избор на купувачот..