• Ново
ANINILY Ранец За Женска, Шарени Вкусна Сјајни Крофни Колеџ Кеси Жените Торба Daypack Bookbags Патна Торба
zoom_in

ANINILY Ранец За Женска, Шарени Вкусна Сјајни Крофни Колеџ Кеси Жените Торба Daypack Bookbags Патна Торба

DEN 1519.20

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Направени од издржлив полиестер и кожа, all-inclusive, убава и практична.Големина : 12.6 x 5 x 14.8 инчи (L x W x H).Stucture : 1 Главната преграда со двојно-патент затворање, 2 странични џебови, 1 пред zip џеб,4 мали прегради и 1 zip џеб внатре.Прилики : секојдневна употреба, ден-патувања, патува, пешачење, кампување, училиште.Овој повик торба со бои и стил дека може да се одразат на вашата личност ќе се фати сите очи.Тоа е, мора да имате персонализирана торба дека ќе се нагоре ниво на вашиот стил.

Избор на купувачот..