• Ново
Брада Монистра, Коса Цевка Монистра Мини Гроздобер Сребро Метал за Валкани Плетенки за Бради за Ѓердани за Нараквици
zoom_in

Брада Монистра, Коса Цевка Монистра Мини Гроздобер Сребро Метал за Валкани Плетенки за Бради за Ѓердани за Нараквици

DEN 491.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Гроздобер сребро метал заврши прави овие зрнца изгледа многу убава и ќе ги привлече луѓето внимание.Мала тежина, многу погодна за брада и коса, едноставен и лесен за употреба.Тоа може да се користи на различни прилики да се создаде различни стилови, во зависност од вашите потреби.Се става во пластична кутија, тоа е погодно да ги чувате и да го носат, а не да преземе дополнителни простор.Има широк спектар на значења, како што се бради, валкани плетенки, нараквици, ѓердани и други додатоци.Функција : 1. Мала тежина, многу погодна за брада и коса, едноставен и лесен за употреба.2. Тоа може да се користи на различни прилики да се создаде различни стилови, во зависност од вашите потреби.3. Се става во пластична кутија, тоа е погодно да ги чувате и да го носат, а не да преземе дополнителни простор.4. Гроздобер сребро метал заврши прави овие зрнца изгледа многу убава и ќе ги привлече луѓето внимание.5. Има широк спектар на значења, како што се бради, валкани плетенки, нараквици, ѓердани и други додатоци.Спецификација : Предмет Тип : Коса Цевка Beads Uses : може да се користат како додатоци како што се бради, валкани плетенки, нараквици, ѓердани, итн.Материјал : Метал Пакет Листата : 3 x Тркалаат Брада Beads4 x Круна Тип Брада Beads2 x Шлем Тип Брада Beads3 x Шупливи Curving Брада Beads24 x Мал Круг Beard15 x Големи Правоаголни Брада Beads3 x Рамен Брада Beads3 x Curving Брада Монистра 2 x Овци Главата Форма Брада Beads1 x Пластична Кутија.

Item Type:
Hair Tube Beads
Uses:
can be used as accessories such as beards, dirty braids, bracelets, necklaces, etc.
Material:
Metal
Package List:
3 x Roll Beard Beads :
4 x Crown Type Beard Beads :
2 x Helmet Type Beard Beads :
3 x Hollow Curving Beard Beads :
24 x Small Round Beard :
15 x Large Rectangular Beard Beads :
3 x Flat Beard Beads :
3 x Curving Beard Beads  :
2 x Sheep Head Shape Beard Beads :
1 x Plastic Box :

Избор на купувачот..