• Ново
Hibye Шупливи надвор Tassels Метал Коса Стап Пунџа Носителот Hairpin Barrette Коса Клип Менгеме Headdress Жените Гроздобер Накит Подароци
zoom_in

Hibye Шупливи надвор Tassels Метал Коса Стап Пунџа Носителот Hairpin Barrette Коса Клип Менгеме Headdress Жените Гроздобер Накит

DEN 95.04

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. ♥Направени од високо квалитетен материјал,меки,лесни и удобни,не штети на вашата глава. ♥Ви помага да управувате со вашата коса и чувајте го на место,може да одговара различен стил на облекување. ♥Лесно да одговара со вашата дневна облека за шик изглед,те Прави standout во било прилики. ♥Погоден за шопинг,датира,работат или само секојдневна употреба,итн. ♥Убава и шармантна,тоа е добар подарок за членови на вашето семејство,пријатели,соработници,итн.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. 100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : Изработени од квалитетен материјал, е удобен за користење.Добро направени и бутик квалитет, може да се користи за роденден, забава, Божиќ подароци, патување и фотографија на модата headdress.Нека ви стане многу убава, секоја прилика може да се издвоите.Симпатична и убава коса додатоци за девојки.Косата се Држи само,други додатоци демо на сликата не е вклучена.Спецификација : Материјал : Метал Големина : стан.12x6.5cm/4.72x2.56in Hairpin Должина : стан.11cm/4.33 во Semicircle Додатоци Ширина : стан.5.8 см/2.28 во, Висина : стан.5.2 см/2.05 во Факултативна Боја : Златна, Розова, Црвена, Сребрена Количина : 1 Компјутер Имајте на ум : Нема мало пакет.Ве молиме овозможи 0-1cm грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!.

Material:
Metal
Size:
app.12x6.5cm/4.72x2.56in
Hairpin Length:
app.11cm/4.33in
Semicircle Accessories Width:
app.5.8cm/2.28in, Height
Optional Color:
Golden, Pink, Red, Silver
Quantity:
1 Pc

Избор на купувачот..