• Ново
Слатка И Едноставна Плетени Цвет Hairpin Волна Duckbill Клип Корејски Стил Barrettes Коса Додатоци За Жените Косата Клипови(Сина)
zoom_in

Слатка И Едноставна Плетени Цвет Hairpin Волна Duckbill Клип Корејски Стил Barrettes Коса Додатоци За Жените Косата Клипови(Сина)

DEN 44.64

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Материјал : пластични,алуминиумски.Стил : Мода.Шаблон Тип : Флорални.Боја : портокалова,жолта,црвена,сина,виолетова.Пакетот вклучува : 1 PC Коса Клип.Пакетот вклучува : 1 PC Коса Clip Material : пластични,alloy Item тип : Коса Clips Color : портокалова,жолта,црвена,сина,purple Size : Како pictures Pattern Тип : Floral Material : Polyester Style : Fashion Item Тип : Headwear.

Избор на купувачот..