• Ново
CDQYA 1 Сет Бисер Косата Клипови за Жени, Девојки Коса Ноктот Шик Barrettes Ноктот Рак Шноли Стил, Мода Коса Додатоци (Боја : Стил 2)
zoom_in

CDQYA 1 Сет Бисер Косата Клипови за Жени, Девојки Коса Ноктот Шик Barrettes Ноктот Рак Шноли Стил, Мода Коса Додатоци (Боја : Стил

DEN 2800.32

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Материјал : алуминиум/позлатени.Пломба материјал : алуминиум инкрустирани со вештачки камења/полу-скапоцени камења.Користење на високо-квалитетни дебели позлата, не се плаши од исчезнува, долго-траен сјај.Употреба на еколошки легура да се држат настрана од тешки метали и носат повеќе сигурно.Се користи за : подарок/партија/дневно/танц/office/професионални.Име : Мода Clip Material : легури/позлатени.Погоден за публиката : жени/девојки.Пломба материјал : алуминиум инкрустирани со вештачки камења/полу-скапоцени камења.Користење на високо-квалитетни дебели позлата, не се плаши од исчезнува, долго-траен сјај.Употреба на еколошки легура да се држат настрана од тешки метали и носат повеќе сигурно.Се користи за : подарок/партија/дневно/танц/office/професионални.Пакет се Вклучени : 1set x Коса pin Please забелешка : ве Молиме дозволено 1-2cm разлики поради прирачник за мерење, ви благодариме.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики.Ви благодариме!Ние Гарантираме За Стилот Е Иста Како Што Е Прикажано На Слики.Ви Благодариме!.

Избор на купувачот..