• Ново
Дејвидсон е Чај Унисекс-Возрасни Памук Бејзбол Капа Една Големина Жолта
zoom_in

Дејвидсон е Чај Унисекс-Возрасни Памук Бејзбол Капа Една Големина Жолта

DEN 2308.80

Износ
check Во форма достапна за нарачката

100% Памук.Рака Мие Само.Грижа Инструкции : Рака Мие Само : на рака мие само|рачно перење|рака мие ладно.|рака мие.не кајгана.линија сува|рака мие.не кајгана.линија сува.|рачен перење|користете благ детергент.Одговара Тип : Истегнување.Сите Временски Удобност Класичен Дизајн.Растеглив, една големина одговара на повеќето.Идеален за Мажи или Жени.Унисекс Текстура Slouchy Капа е изработена од најквалитетни и softest материјал.Оваа опуштеност стил капа е совршен за мажите и жените даваат сите Временски Удобност.Стилски има лесен поврзана шема и slouchy дизајн кој е совршен за повеќето типови на времето.Го спарите со вашиот омилен пар на skinnies и едноставен јакна.На пријатна акрилик beanie карактеристики буци поврзана дизајн кој slouches за прекрасен поглед кој нуди оптимална топлина.

Избор на купувачот..