• Ново
Durio Деца Бејзбол Капа Супер Меки Деца Бејзбол Капа Маскирна Деца Момче Бејзбол Капа Деца Капи за Момчиња
zoom_in

Durio Деца Бејзбол Капа Супер Меки Деца Бејзбол Капа Маскирна Деца Момче Бејзбол Капа Деца Капи за Момчиња

DEN 215.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Тока затворање.Рака Мие Само.Материјал & Големина : Оваа бејзбол капа направени од добар квалитет полиестер.Шапка Обемот : 19.69-21.26", одговара за 3-8 години и деца, момчиња и девојки.Дизајн : Со прилагодливи тока затворање, пигмент обоена, облека изми, ниска профил.Нашите деца капи за момчиња имаат модерни и интересни дизајни кои ги прават вашите деца се погледне модерен и симпатична.Карактеристики : Заштита на вашите деца очите и кожата.Децата како да се игра надвор, нашите шапка може да се заштити своите очи од сонце и ултравиолетови зраци.Прилики : памук капи погоден за момчиња и девојчиња да се носат во секојдневниот живот, активности на отворено и фотографија, дозволете вашите деца изгледаат модерно.Најдобри Вреднува : Многу добра вредност за парите, е совршен подарок идеја да ја купите на вашето дете.

Избор на купувачот..