• Ново
Под Оклоп Жените ПРОЕКТ РОК Капа , Академија Сина (408)/Нео Тиркизна , Една Големина Одговара на Сите
zoom_in

Под Оклоп Жените ПРОЕКТ РОК Капа , Академија Сина (408)/Нео Тиркизна , Една Големина Одговара на Сите

DEN 1296.00

Износ
check Во форма достапна за нарачката

100% Памук.Увезени.Машина Wash.UA Класичен Одговара карактеристики пред-криви стакло & структурирана пред панели кои го одржуваат форма со низок профил fit.UA Microthread ткаенина користи повторно да се изведуваше влакна наменета да им даде на супериорен водат & breathability.UA Siro sweatband дава поголема водат & наплата, ултра-меки се чувствуваат и повеќе дише перформанси.Прилагодливи затворање за кориснички fit.UA Класичен Одговара карактеристики пред-криви стакло & структурирана пред панели кои го одржуваат форма со низок профил fit.UA Microthread ткаенина користи повторно да се изведуваше влакна наменета да им даде на супериорен водат & breathability.UA Siro sweatband дава поголема водат & наплата, ултра-меки се чувствуваат и повеќе дише перформанси.Прилагодливи затворање за кориснички одговара.

Избор на купувачот..