• Ново
Sarfel Новородено Бебе Момче Капи Памук Бебе Beanie Болница Девојка Капа На Малиот 0-6 Месеци Унисекс
zoom_in

Sarfel Новородено Бебе Момче Капи Памук Бебе Beanie Болница Девојка Капа На Малиот 0-6 Месеци Унисекс

DEN 263.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Органски Памук.Рака мие на ниски температури и да се Исуши.Не сува чиста.Не кајгана. ❀ Материјал : Sarfel новороденче капи изработени од 100% ОРГАНСКИ ПАМУК.Помеки и поздрав, специјални ткаенини за новородено бебе момче и девојка шапка. ❀ Големина : Една големина за бебе капи 0-6 месеци.Шапка обемот : 12" (unstretched).Ова бебе beanie има одлична еластичност, бебето нема да се чувствувате непријатно со неа. ❀ Дизајн : Новороденче шапка има два начини да се носат, лесно соодветни за секојдневно носење.Мека свитлива гребенот да ги задоволи вашето бебе е различно beanie гребенот должина барања.На врвот на капа е "мечка уво",бебето ќе биде жива и прекрасна. ❀ Повод : Едноставен и модерен стил се направи бебе капи совршено пар со секое новородено тимови.Нашето бебе шапка користи за болница, Божиќ, роденденот, партија, се задржи топло, фото пука или со секојдневно носење. ❀ Подарок Идеја : Различни бои за да го изберете, овие разноврсна и стилски бебе капи се големи подароци за роденден или друг важен настан.Лесно соодветни за секојдневно носење.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Опис на производот : Материјал : 100% ОРГАНСКИ ПАМУК, мека топло и удобно, еластичен и флексибилни, не pilling.Мечка Уво Дизајн : Посебни и симпатична дизајн го прави вашето бебе cuter и повеќе стануваат најатрактивни.Пол : Одговара за за 0-6 месеци стариот бебе момчиња/девојки.Големина : Капа обемот : 12" (unstretched).Ова бебе beanie има одлична еластичност, бебето нема да се чувствувате непријатно со неа.ПЕРЕЊЕ ВНИМАНИЕ : Предлагам за перење со рака или со Машина за миење со перење торба; Машина за миење max.температура 40℃; Не-хлор кајгана; Виси да се исуши; Без Пеглање; не сува чиста.Превозот Време : Стандард за Испорака : 7-15 дена по испраќаат.Забрзана Испорака : 5-7 дена по испраќаат.Напомена : 1. Ве молиме да се разбере поради прирачник за мерење може да се неизбежна отстапувања. 2. Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики, ви благодариме за вашето разбирање. 3. Ако имате било какви прашања или потреба од дополнителна помош, ве молиме контактирајте со нас преку E-mail.

Избор на купувачот..