• Ново
Класичен Зима Поврзана Деца Шапка Черепот Капа за Деца Момчиња Девојчиња Есен Мажи Жени Рибар Beanie
zoom_in

Класичен Зима Поврзана Деца Шапка Черепот Капа за Деца Момчиња Девојчиња Есен Мажи Жени Рибар Beanie

DEN 159.84

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Еластична затворање.МЕК МАТЕРИЈАЛ:Нашата зимски капи се направени на супериорен плетење ткаенина,мек материјал го прави вашето дете се чувствува многу топло и удобно.Со својата мала тежина, оваа капа нема да предизвика притисок врз вашите деца' главата, додека одржување на топло.ГОЛЕМИНА:Овој череп шапка има 3 големина.Големина S:Одговара за 1-5 Години бебе.Големина M:Одговара за 5-15 Години на детето.Големина L:Одговара за млади над 15 Години/Возрасни мажи и жени.Потврдете го вашето дете главата обемот пред купување, а потоа изберете вистинската големина.ВРЗАНИ ЧЕРЕПОТ BEANIE:На деца капа за момче девојка има 2 начини да се облекуваат.Можете да навивам гребенот да се направи хеџинг капа,тоа исто така може да се користи како лабава черепот шапка.тоа е достапна во различни бои за момчиња и девојчиња.РОДИТЕЛ-ДЕТЕ КАПИ:Ние нудиме 3 големини, од деца до возрасни, па тоа е одлично за родител-дете капи.Класичен солидна боја,лесно да се совпаѓаат со било облека.Оваа момчиња зимска шапка врши голема флексибилност и stretchability,еластична уште не се изгубат.ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : 1 BUC Зимска шапка.ОДГОВАРААТ на СЕКОЈА СИТУАЦИЈА:класичен поврзана beanie е suitbale за различни повод : дома,во училиште,патување,birthday (роденден), божиќ и отворено спортски активности.Тоа е исто така одличен подарок за вашето бебе,дете, и љубовник. -Оваа зима шапка има 3 големина.Погоден за 1 Година бебето на возрасни.Имаме различни бои за да изберете од. -Мека ткаенина, голема еластичност, погодни за било која возраст. -Класичен дизајн,мора да се има шапка во есен и зима. -Препорачуваме ниска температура рака мие.Нежна рака мие.Не машина за миење,воопшто не сува чиста,висат и се суши.Нашата зимски капи се направени на супериорен плетење ткаенина,мек материјал го прави вашето дете се чувствува многу топло и удобно.Со својата мала тежина, оваа капа нема да предизвика притисок врз вашите деца главата, додека одржување на топло.Ние обезбедуваме 3 големини за да изберете од.1-5 Години/5-15 Години/15 Години-Возрасни.Можете да го носат овој череп beanie со вашето дете, најдобро родител-дете шапка.Многу погодна да се даде на вашите деца, пријатели и семејството на одмор.Тоа е исто така многу погодни за преземање на слики, излети и скијање.

Избор на купувачот..