• Ново
UTOWO Пом-Мека Beanie-Шапка Леопард-Шема за Жените-Зима Плетени-Кап
zoom_in

UTOWO Пом-Мека Beanie-Шапка Леопард-Шема за Жените-Зима Плетени-Кап

DEN 190.80

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Акрилик,Крзно.Материјал : 100% Акрил , Пријатна и Дише ,Мека Beanie Шапка Леопард Шема со Крзно Пом ,Мека Исклучителна рака плетење; Изгледа едноставен, Лесен Одлична за секоја прилика, совршен за зимски Одличен подарок за вашето семејство или пријатели.Голема beanie покритие за било какви активности на отворено како на пример скијање , сноубординг, кампување, планинарење . 2 Парчиња вклучуваат 1 парче Каки леопард шема и 1 парче Црна леопард шема.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Класичен и Модата ,лесно да се спарите со исклучување со вашата омилена облека и visiter отворено, Најдобри beanie капа за жени кои сакаат стил и удобност.Тоа е подобро избра подарок за пријател и мајка и вашиот љубовник. 2 Парчиња вклучуваат 1 парче Каки леопард шема и 1 парче Црна леопард шема , 2 парчиња на капи кои можете да ги споделите со вашите пријатели .

Избор на купувачот..