• Ново
Durio Мека Топло Плетени Бебе Капи Капи Симпатична Атмосфера Буци Зимски Бебе Дете Бебе Beanies за Момчиња и Девојчиња
zoom_in

Durio Мека Топло Плетени Бебе Капи Капи Симпатична Атмосфера Буци Зимски Бебе Дете Бебе Beanies за Момчиња и Девојчиња

DEN 383.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Материјал : Бебе девојка beanie направена од акрилик, мек материјал, да ги задржи вашето бебе главата топло во ладно време.Големина : Една Големина одговара за повеќето 6 месеци-36 месеци бебето, Раководител мерење : Оригинална Големина - 16.5 cm(6.5 Инчи), Најмногу се Водат - беа 25,5 см(10 Инчен).Дизајн : Мека и дише материјал, да ги задржи вашето бебе главата топло.Симпатична bowknot дизајн со едноставен стил, која е одлична за секојдневна облека и еластичен да расте со вашето бебе.Функција : Ова плетени beanie шапка се направени од издржлив материјали кои се еко-пријателски и удобно.Со својата мала тежина, оваа капа нема да предизвика притисок врз вашите деца' главата, додека одржување на топло.Practicability : Топло и еластичен, способни се движи од бебиња и мали деца за деца и деца.Тоа се класични бои и различни модели за да го изберете.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Направени од високо квалитетни материјали, лесни и удобни.Погоден за Пролет, Есен, Зима.ВНИМАНИЕ : Измијте се одвои од светлина облека!Рака мие препорачуваме.Овие разноврсна и стилски beanies се големи подароци за роденден, Божиќ Ден, Денот на Благодарноста или друг важен настан.Шефот на мерење : Оригинална Големина - 16.5 cm(6.5 Инчи), Најмногу се Водат - беа 25,5 см(10 Инчен), Една Големина одговара за повеќето 6-36 месеци бебето.Не се погодни за новороденчињата, ве молиме проверете ја вашата бебе главата обемот пред место на ред!.Направени од високо квалитетни материјали, лесни и удобни.Погоден за Пролет, Есен, Зима.ВНИМАНИЕ : Измијте се одвои од светлина облека!Рака мие препорачуваме.Овие разноврсна и стилски beanies се големи подароци за роденден, Божиќ Ден, Денот на Благодарноста или друг важен настан.

Избор на купувачот..