• Ново
Деца се Подигнат Поводник со Анти Изгубени Зглоб Линк, Accmor 3 во 1 Дете Подигнат со Leashes за Одење, Слатки Деца Одење Подигнат Појас Рака Wristband за Бебе Момчиња Девојчиња
zoom_in

Деца се Подигнат Поводник со Анти Изгубени Зглоб Линк, Accmor 3 во 1 Дете Подигнат со Leashes за Одење, Слатки Деца Одење Подигнат

DEN 573.36

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Имајте Безбедност : задржување на децата кои се близу до вас, додека одржување на нив независни во текот на внатрешен или надворешни активности, не се грижиш за вашето дете бега.Мека ②anti-изгубени зглоб линк; ③anti-изгубени зглоб линк+ бебе темперамент; Без разлика кој метод на употреба е многу едноставен.Вашето внимание не е фокусирана на вашето дете во секое време, но опасноста е насекаде, па деца се подигнат дефинитивно е одличен избор.Тоа им овозможи на децата се шетаат слободно да се истражуваат прекрасен свет со себе. - Тоа линкови на родителите срце со децата безбедност заедно. - Тоа е симпатична, светла, дише, децата ќе мора да се многу подготвени да се носат. -Анти-изгубени врвка за околу врската е направен од нерѓосувачки челик обвиткани со пластика која е тешко доволно дека никогаш не се грижите за тоа што отсечени. - Мека двојни слоеви на кука и јамка за деца' раце, не е лесно да ги тргнеме од себе. - Анти-изгубени линк линкови за метал конектор кој може да биде слободно да ротира 360 степени се направени од не ' рѓосувачки челик обвиткани со пластика која е тешко доволно дека никогаш не се грижите за тоа што отсечени. - Бебето поводник е лесно да се носат и се носат, кој е идеален за аеродроми, паркови, музеи или други преполн места.Пакет се Вклучени : - 1 Buc деца се подигнат (Зелена Був) - 1 Buc бебе поводник (Зелено) - 1 buc анти изгубени зглоб линк (Зелена).

Избор на купувачот..