• Ново
Mohit Акции Деца Кошница Тип Деца Појас - Сината Соба Портокал
zoom_in

Mohit Акции Деца Кошница Тип Деца Појас - Сината Соба Портокал

DEN 837.60

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Сушење : Рака присилува надвор и виси за сушење, не го стави во dehydrator за дехидратација.Потсетување : Сите токи се buckled.Материјал : надворешниот слој е полиестер памучна крпа, и внатрешното јадро е композитни тенка сунѓер.Материјал : надворешниот слој е полиестер памучна крпа, и внатрешното јадро е композитни тенка сунѓер.Големина на : висината на кошница може да се прилагоди 52 CM-62 CM, должината може да се прилагоди по волја, и половината големина може да се прилагоди Забелешка : копчето за назад од кошница, се повлече од појасот тока, тока од предниот дел на бебето да ја задната страна на уредот, и тока појас преку безбедноста бар Потсетување : Сите токи се buckled!Сушење : Рака присилува надвор и виси за сушење, не го стави во dehydrator за дехидратација.Боја : Сина и Портокалова.

Избор на купувачот..