• Ново
Анти-Изгубени Wristband Деца Анти Изгубени Зглоб Линк Деца Поводник Безбедност Подигнат Бебе Рака Јаже Отворено Одење Рака Појас Бенд (со Lock7)
zoom_in

Анти-Изгубени Wristband Деца Анти Изгубени Зглоб Линк Деца Поводник Безбедност Подигнат Бебе Рака Јаже Отворено Одење Рака Појас

DEN 431.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. [Надгради Магнетни Отклучување Дизајн]Нашите деца wristband усвојува надградена магнетни отклучување дизајн, кој ги спречува децата од влечење или извртување од wristband, што е повеќе од сигурна, отколку старите.Со овој деца wristband, вие не мора да се грижите за вашето дете добивање на изгубени или играње во опасна место. [Рефлексивни Лента Дизајн]Со рефлексивни лента дизајн, јасно може да се види линк на вашиот зглоб, дури и во текот на ноќта.Задржи вашето бебе под вашиот нос додека давајќи им поголема приватност. [Нерѓосувачки Челик Материјал]Овој деца појас е составен од cut-отпорни нерѓосувачки челик материјал.Површината е направен на СТП материјал и нема да се намали ако специјални алатки се користат.Оваа детска зглоб прилог прстен е поврзан со 360 степени ротирачки метал приклучок, кој обезбедува флексибилни и безбедно движење за деца. [Комфорни и Издржливи]Безбедно Деца Wristband е направен од супер мек дише сунѓерот подлога и агол велкро ремени за да се избегне зглоб гребнатини и пот.Исто така, може да се поврзете со вашите раце, ранци и колички кога сте во преполната места како што се супермаркети, паркови, шопинг центри, улици, супермаркети, метрото, игралишта, сценско области, железнички станици, лифтови и зеленчук пазари се Чека. [По-продажбата на услугата] имаме професионална услуга за клиентите тим.Ако имате проблем со стоката сте го купиле, можете да контактирате со нашата служба за корисници во секое време, и ние ќе ви одговори и да го реши вашиот проблем во времето.

Избор на купувачот..